Blog

 • Na co zwracać uwagę przy zakupie rolet okiennych

  17.01.2017

  Wysokiej jakości rolety okienne poznań zapewniają piękną dekorację oraz skuteczną ochronę przeciwsłoneczną. Warto jednak pamiętać o kilku zasadach, dzięki którym użytkowanie osłon okiennych przyniesie nam poczucie bezpieczeństwa i niepowtarzalnego komfortu. Przypominamy zatem na co zwracać uwagę w czasie zakupu rolet.

 • Rolety odbijające światło

  09.03.2016

  Nadmierne nasłonecznienie wnętrza jest nie tylko uciążliwe, ale przede wszystkim znacznie obniża komfort użytkowania pomieszczeń. Odpowiednio wybrane elementy zaciemniające pozwalają na zminimalizowanie niekorzystnego wpływu południowego światła i uzyskanie optymalnych korzyści. Doskonałym rozwiązaniem na rynku wyposażenia okien i aranżacji wnętrz są rolety odbijające światło.

 • Jak kolor rolet wpływa na wygląd pomieszczenia?

  14.12.2015

  Aranżując wnętrze mieszkania, istotne są wszystkie elementy. To one tworzą odpowiedni klimat i sprawiają, że pomieszczenie jest skrojone na miarę naszych potrzeb. Istotnym czynnikiem jest kolorystyka, którą możemy dowolnie modelować wnętrze. Powstaje pytanie, jak i czy kolor rolety wpływa na ogólny wygląd pomieszczenia?

 • Sposoby mocowań rolet do okna PCV

  28.01.2016

  Okna PCV przez klientów cenione są przede wszystkim za skuteczną ochronę termiczną, wytłumianie dźwięków oraz dość niską cenę. W łatwy sposób można również przymocowań do nich różnego rodzaju rolety. Jak powinniśmy się do tego zabrać?

Współpraca krok po kroku

Stawiamy na przejrzyste zasady współpracy. Dlatego działamy sprawnie, terminowo i z dbałością o szczegóły. Po tym, jak skontaktujesz się naszą firmą, dalsza współpraca będzie wyglądać następująco:

Krok 1
Dokonujemy darmowego pomiaru

Krok 2
Opracowujemy projekt mebli wg Twoich wskazówek

Krok 3
Wyceniamy meble i przystępujemy do produkcji

Krok 4
Terminowo montujemy meble

Krok 5
Cieszysz się ze swoich nowych blatów

wykonanie: Strony internetowe kraków

copyrighty by MebleKrakus