Rolety i żaluzje

Podstawową dekoracją okna w domu są rolety i żaluzje. Pełnią one również bardzo ważną funkcję jak ochrona przez promieniami słonecznymi.

Zamówić można zarówno rolety o standardowych rozmiarach jak również rolety na wymiar. Podobnie w przypadku żaluzji. Jeżeli posiadamy okno o niestandardowych rozmiarach, żaluzje również można wykonać na wymiar. Co oznacza, że rolety i żaluzje na wymiar dopasujemy do każdego rodzaju okna, niezależnie od jego kształtu i wymiaru.

Montowane są najczęściej w oknie, na suficie lub we wnęce okiennej.

Rolety czy żaluzje?

Jeżeli zależy Tobie na większej możliwości regulacji światła wybierz żaluzje. Dzięki ruchomym lamelkom możesz kontrolować ilość wpadającego światła do pomieszczenia.

Jeżeli mamy brać pod uwagę ciepłe dni – lepiej sprawdzą się rolety. Z tego względu, iż aluminiowe lamelki w żaluzjach łatwo będą się nagrzewać, nie odbiją również tak dobrze światła jak roleta wyposażona dodatkowo w folię refleksyjną.

Rodzaje rolet i żaluzji wewnętrznych

Rolety wewnętrzne dzielimy na: roletki, rolety materiałowe, rolety austriackie, rolety rzymskie, rolety wiszące, rolety w kasecie oraz w ostatnim czasie popularne rolety dzień noc.

Żaluzje wewnętrzne dzielimy na: poziome i pionowe czyli tzw. verticale. Żaluzje poziome mogą być wykonane z drewna lub aluminium. Warto również wspomnieć o żaluzjach plisowanych, które posiadają dodatkowe możliwości regulacji.

Współpraca krok po kroku

Stawiamy na przejrzyste zasady współpracy. Dlatego działamy sprawnie, terminowo i z dbałością o szczegóły. Po tym, jak skontaktujesz się naszą firmą, dalsza współpraca będzie wyglądać następująco:

Krok 1
Dokonujemy darmowego pomiaru

Krok 2
Opracowujemy projekt mebli wg Twoich wskazówek

Krok 3
Wyceniamy meble i przystępujemy do produkcji

Krok 4
Terminowo montujemy meble

Krok 5
Cieszysz się ze swoich nowych mebli

wykonanie: Strony internetowe kraków

copyrighty by MebleKrakus